Kontrola a procesy

Zajímá mne...

Přehledy - Proč informační systém - Růst firmy - Přístup on-line

Zlepšete kontrolu nad hospodařením Vaší firmy a optimalizujte firemní procesy

Dobré procesy a kontrola znamenají hladký chod a hladký chod pro vás znamená méně operativních starostí a rozhodnutí. Budete tak mít více času na koncepční řízení a budování vaší firmy.

Přehledy - budete v obraze

V dohodnutých intervalech dostanete přehledy o stavu hospodaření vaší firmy a o mzdových nákladech. Předběžný daňový základ vám spočítáme už v průběhu roku. Budete mít přehled o pohledávkách a závazcích, o dovolených, absencích, atd. Žádná překvapení na konci roku.

Proč informační systém namísto účetního programu

Už pouhé nahrazení účetního programu efektivním ekonomickým informačním systémem způsobí "samovolnou" úsporu nákladů a tedy i zvýšení vašeho zisku. Náš přední informační systém (Premier - www.premier.cz) dokážeme účinně implementovat a vytěžit z něj pro vás maximum přidané hodnoty.

U mnoha firem, které v průběhu svého růstu nezavedly moderní informační a účetní systém, přežívají zastaralé a neefektivní firemní procesy. Takové procesy ve svém důsledku snižují efektivitu práce a tím snižují zisk.

Ke stávajícím systémům mohou být přidány moderní technologie. Tedy žádná násilná revoluce, ale plynulý posun k lepšímu. Zlepší se tak kontrola nad hospodařením vaší firmy, což oceníte zejména tehdy, pokud jste jednatelem nebo majitelem firmy.

Růst firmy

V informačním systému Premier účtujeme firmy bez rozdílu velikosti. Malé firmy a OSVČ jako bonus ZDARMA získávají potenciál pro jejich případný růst a reporty na vysoké úrovni. Pokud vaše firma poroste, řešení je připraveno. Vy tak nebudete nuceni v souvislosti s růstem firmy měnit účetní, software a zvykat si na nové reporty.

Přístup on-line

Pokud je to pro chod vaší firmy výhodné, pak můžete mít do účetnictví přístup on-line a sami tak průběžně sledovat stav hospodaření.

 

Ušetřete si čas. Vyřešíme vaše starosti s vedením účetnictví, zpracováním mezd a daněmi.

 

Zaujaly Vás naše služby?

Můžeme vám být užiteční?

Zajímá vás cena?

Nezávazná poptávka

Chybí vám nějaká informace?

Potřebujete něco upřesnit?

Zeptejte se

 

 

Fill out my online form.