Inovace a moderní technologie

Zajímá mne...

Elektronická komunikace - Metodiky - Zálohování dat - Účetní software - Daňový software - Zákony - Judikatura - Server

Využijte moderní technologie a inovace

 

Ke své práci využíváme v největší možné míře moderních systémů a technologií.

 

 

  • Využíváme firemní server  - Z povahy našeho podnikání je zabezpečení Vašich dat klíčové (i proto, že data nepojistí žádná pojišťovna). Server je umístěn u profesionálního poskytovatele serverhostingu ve speciálních prostorách a je to pro nás centrální přístupový bod IT naší firmy. I kdyby nám byly z kanceláře ukradeny všechny počítače, tak Vaše data zůstanou bez úhony. Dáváme tomu velkou pozornost.
  • Vaše data denně zálohujeme - Proto můžeme obnovit i starší verze v případě nějaké nepředvídatelné nehody.
  • Elektronicky komunikujeme s úřady - je to standard, který vám nabízíme. Máme elektronický podpis, komunikujeme pomocí našeho software, webového rozhraní nebo datové schránky. Pro vás to znamená minimum papírů, protože za vás vše vyřídíme a podáme. Přitom vás vždy budeme informovat. Ušetříte čas a nepříjemnou administrativní práci.
  • Máme standardizované metodiky práce - naše ustálené know-how máme dostupné přes speciální aplikaci z kteréhokoli místa, kde je internet. A to přes zabezpečené připojení. Metodiky vytvořené nebo schválené naším daňovým poradcem zajišťují standard kvality, jistotu a předvídatelnost našich služeb. Zde si můžete prohlédnout ukázky metodik, kterými se řídí naše firma.
  • Používáme přední účetní software - pečlivě jsme jej vyhodnotili a vybrali. Nemusíte se s ním učit zacházet, starat se o IT, nakupovat hardware a platit upgrade.
  • Máme daňový software - pomáhá nám efektivně a bezchybně zpracovat vaše daňová přiznání, formuláře a podání.
  • Platíme předplatné na software se zákony a jejich výklady - nejsme dokonalí a nevíme vše z hlavy. Víme však, kde a jak hledat. 
  • Sledujeme judikaturu soudů - daňové právo je o penězích a spory s FÚ jsou nepříjemné a někdy velmi nákladné. Je dobré být připraven.

 

Tyto technologie a systémy jsme nakoupili, provádíme jejich údržbu a zlepšování proto, abychom vám mohli poskytovat co nejkvalitnější služby:

 

Nic z toho nechcete řešit? Obraťte se na nás, my jsme to už vyřešili.

 

Zaujaly Vás naše služby?

Můžeme vám být užiteční?

Zajímá vás cena?

Nezávazná poptávka

Chybí vám nějaká informace?

Potřebujete něco upřesnit?

Zeptejte se

 

 

Fill out my online form.