Odborný dohled a zkušenosti

Hledám...

Praxi a zkušenosti - Výsledky - Garanci a odklad daně ZDARMA - Respekt u finančního úřadu - Vlastního daňového poradce

Praxe a zkušenosti

Využijte odbornost a zkušenosti účetní firmy Praha DAUSYS

Pracoval jsem tři roky na kontrolním oddělení velkého pražského finančního úřadu. Tato praxe mi umožnila se důkladně seznámit s "druhou stranou".

 

Po práci daňového a účetního kontrolora jsem pracoval jako finanční ředitel a hlavní účetní ve společnosti s obratem cca 150.000.000,- Kč. Jak šel čas, vydal jsem se dál vlastní cestou, na které pomáhám svým klientům k úspěchu.

Vím podle čeho finanční úřady vybírají podnikatele ke kontrole a jak při kontrolách postupují. Znám rizika a daňové pasti. Umím s pracovníky finančních úřadů jednat, protože jsem byl jedním z nich.

Znám pravidla a vím, kde úřední moc končí a začínají vaše práva. Dokážu rozeznat daňové právo od vrchnostenského přístupu nebo lenosti. Na prvním místě je pro mne zájem klienta a hledání řešení, které je pro něj dlouhodobě nejvýhodnější.

Výsledky

Nejsem daňový poradce, který stráví zkoumáním vaší firmy několik týdnů, zpracuje tlustou studii nebo směrnice, spočítá hodiny a následně pošle fakturu na nesmyslnou částku za něco, co s pocitem "teoreticky zajímavé, ale v praxi nepoužitelné" skončí v šuplíku.

Jsem praktik... a to znamená, že se neschovávám za odbornou terminologii, moderní slovíčka nebo nesrozumitelné grafy a tabulky. Budu s vámi mluvit jasně, srozumitelně a k věci. Pokud hledáte poradce, jehož písemnou studií se budete moci ohánět při vnitrofiremních politických půtkách, pak nejsem pro vás ten pravý.

Jsem podnikatel jako vy a proto jsem zaměřený na výsledky. Na vaši firmu se podívám nezaujatýma očima a na základě svých zkušeností vám potom doporučím praktické kroky vedoucí k daňovým úsporám, minimalizaci rizik nebo ke zlepšení procesů. Naši zákazníci vám potvrdí, že právě toho si na mně cení nejvíce.

Mimo ekonomického a daňově právního vzdělání mám i vzdělání technické, což se mi již mnohokrát hodilo při řešení problémů našich klientů.

Dokážu včas rozeznat zdánlivě nevinné otázky správce daně a snahu o zneužití získaných informací v neprospěch klienta. Obvykle to bývá obvinění zhruba tohoto znění: "A ty, daňový subjekte, nyní dokazuj svou nevinu" (v daňovém řízení je, na rozdíl od řízení trestního, důkazní břemeno na vašich bedrech). Bohužel je to skutečně tak - v očích státu jsme viníci, pokud neprokážeme svou nevinu.

Garance a odklad daně ZDARMA

Svou letitou praxi v oboru jsem potvrdil úspěšným složením zkoušky daňového poradce. Jedním z důvodů pro získání "kulatého razítka" daňového poradce byla snaha ukázat vám, našim zákazníkům, že naši práci bereme skutečně vážně a chceme ji dělat co možná nejlépe.

Proto vám moje firma nabízí ojedinělé záruky kvalitygaranci vrácení peněz a řádné pojištění. Dále vám můžeme ZDARMA odložit termín pro placení daně až na začátek července. 

Respekt u finančního úřadu

Další důležitou vlastností "kulatého razítka" daňového poradce je, že zvyšuje respekt u pracovníků finančního úřadu. Jako daňový poradce mám u finančního úřadu jednoduše lepší vyjednávací pozici.

Vlastní daňový poradce

Ne každá účetní kancelář disponuje odborností daňového poradce. Obvykle to řeší způsobem, kdy na svých stránkách uvádí tvrzení o "spolupracujících daňových poradcích a advokátních kancelářích, včetně exekutorů a auditorů". 

Vy však nyní můžete mít svého vlastního daňového poradce.

 

Odborně vedené účetnictví, zpracované mzdy a daňové poradenství vám mimo jiné přinesou preventivní úspory:

  • elimin ací chyb (v našem oboru mohou být chyby z neodborného přístupu velmi nákladné) a
  • využitím daňových skulin.

 

Vlastní daňový poradce je pro vás přidaná hodnota a garance kvality poskytovaných služeb.

 

Zaujaly Vás naše služby?

Můžeme vám být užiteční?

Zajímá vás cena?

Nezávazná poptávka

Chybí vám nějaká informace?

Potřebujete něco upřesnit?

Zeptejte se

 

 

Fill out my online form.